06.09.2012 | Tomáš Bečka | A-tým

Pelhřimov si připsal v Chotěboři další vítězství

Pelhřimov má za sebou již sedmé přípravné utkání, tentokráte s Chotěboří. Utkání nakonec zvládl lépe pelhřimovský soubor. Již ve druhé minutě otevřel skóre utkání Kubát. Hned o minutu později se prosadil Hrbatý. Ještě do konce třetiny však domácí snížili. Ve druhé třetině přidali hosté další tři branky a rozhodli o svém vítězství. V poslední části Lvi snížili na rozdíl jediné branky, ale to bylo ze strany Chotěboře vše.

Chotěboř

06.09.2012
18:00
4:5
(1:2, 2:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Kubišta (Fila, Kapec), 24. Blažek (Kraučuk, Dolínský), 38. Kraučuk (Blažek), 48. Bělohlávek (Kraučuk) - 2. Kubát (Hadrava), 3. Hrbatý, 28. Hrbatý (Hadrava), 35. Barták (Zelený), 39. Hrbatý Rozhodčí: Vyloučení: Využití: V oslabení: Diváci: Průběh utkání: 0:2, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5