08.11.2010 | Jiří Rada | A-tým

Starší dorostenci nepřekvapili a Táboru podlehli

V pátek přivítali pelhřimovští starší dorostenci na svém ledě lídra své skupiny z Tábora. Vzhledem k tabulkovému postavení obou soupeřů byli jasným favoritem hosté, což také posléze potvrdili. Pelhřimov tlaku Jihočechů dlouho odolával, ale v 16. minutě poslal do vedení hosty Novák. V poslední minutě první třetiny se ještě trefil za Tábor Míchal. Po druhé bezbrankové třetině vycítili domácí šanci, kterou ovšem zhatil v 55. minutě Kundrátek, jenž tak definitivně zlomil pelhřimovský odpor. Očekávané vítězství Tábora zpečetil dvě minuty před koncem zápasu Šesták.

05.11.2010

0:4
(0:2, 0:0, 0:2)
Tábor
Branky a nahrávky: 16. Novák (Šesták), 20. Míchal (Dudák), 55. Kundrátek (Novák), 58. Šesták (Dudák). Rozhodčí: Kopeček – Holeček, Plch. Vyloučení: 2:3. Využití:0:0 . V oslabení: 0:2. Diváci: 16. Průběh utkání: 0:4.

PEL: Krumpl – Bříza, Litomiský, Jírů, Žúček, Vrátný, Hadrava, Brebera, Zajíček, Kubíček, Mozr, Bříza, Popelář, Červený,Štěcha

TAB: Bednář - Drtina - Hošek, Dudák -Kučera, Schovánek, Mikš, Míchal, Zayml, Novák , Šesták, Šimák, Król, Kundrátek, Březina, Roubíček, Cintl

Jan Dvořák (trenér Pelhřimova): „Měli jsme sice spoustu gólových příležitostí, ale celý zápas se nám na rozdíl od našeho soupeře nedařilo v koncovce. Navíc jsme dostali dvě branky v naší přesilové hře, což je do nebe volající. Musíme uznat, že Tábor byl herně vyspělejší a hlavně rychlejší v osobních soubojích.“