07.02.2007 | Redakce | A-tým

2:3 proti Písku!

Dnešní domácí utkání proti týmu IHC Písek skončilo stavem 2:3. První třetina byla bez branek. Výsledek druhé třetiny byl 1:3 a za pelhřimovský Spartak střelil branku Zigmund. V závěrečné části utkání skóroval za domácí Plachý, po jehož střele se výsledek již nezměnil.

ZS Pelhřimov
07.02.2007
17:00
2:3
(0:0, 1:3, 1:0 )
Písek
Branky a nahrávky: 22. Zigmund, 44. Plachý - 23. Holec(Květoň), 36. Mikeska(Neckář), 38. Holec(Burkoň). Rozhodčí: Jan Skoupý - Jiří Chocholouš,Martin Musil Vyloučení: 9:9 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 400 Průběh utkání: 1:0,1:3,2:3

PEL: Novák - Bradáč, R. Domkář, Meloun, Smetana, Zigmund, Musil, Tecl, Hrbatý, Digrin, Kubát, Plachý, L. Domkář, Kraučuk, Hadrava, Koller, Petr

PIS: Pinkas - Neckář, Burkoň, Hauer, F. Procházka, Veselý, Svoboda - Ježek, Kořánek, Řehoř, Holec, Mikeska, Květoň, Kašpar, Kica, Filipi, Růžička, Müller